پرش به مطلب اصلی

از ایده تا واقعیت

راه اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی را ساده کرده‌ایم.

سیکا ۳۶۵ در سال ۱۴۰۲ به عنوان یکی از محصولات کسب‌وکار سیکا و به جهت ایجاد یک بستر کسب‌وکار جامع و اینترنتی، تاسیس گردید. سامانه سیکا ۳۶۵ پس از انجام تحقیقات بسیار وسیع و عمیق و با هدف ایجاد رقابت و افزایش کارایی، ایجاد شد تا همه مشاغل، از کوچک تا بزرگ، بتوانند کسب‌وکار خود را به راحتی و در کمترین زمان ممکن، اینترنتی و هوشمند کرده و افزایش چشمگیری در فروش و سودآوری و تحولی بزرگ در فعالیت خود ایجاد کنند.

افتخارات سیکا

چشم‌انداز ما
سیکا ۳۶۵ قصد دارد به بهترین ارائه‌دهنده راهکارها و محصولاتِ هوشمندسازی کسب‌وکارها در ایران تبدیل شود و در آینده‌ای نه چندان دور، به کسب‌وکارهای سایر کشورها نیز خدمات و محصولات خود را ارائه کند.
هدف ما
سیکا ۳۶۵ با هدف ایجاد تحولی بزرگ در روش‌های سنتی فروش و مدیریت کسب‌وکارها، به وجود آمد. در ادامه با مواجهه با نیاز بازار، مبنی بر تلفیق دانش‌های مدیریتی با مقوله فناوری اطلاعات،‌ با اضافه شدن متخصصانی در حوزه بازاریابی، تعالی سازمانی و اقتصاد، هدف مجموعه به سمت مشاوره، ارائه طرح، برنامه و راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی سوق پیدا کرد.
فرهنگ ما
ماموریت ما در سیکا ۳۶۵ علاوه بر ارائه خدمات فروش آنلاین، هوشمندسازی کسب‌وکارها است. ما با خلق راهکارهای ویژه و محصولات متفاوت، کسب‌وکارها را توانمند و الکترونیکی می‌کنیم تا هم خریداران و هم فروشندگان از یک سیستم منسجم، منفعت داشته باشند. در واقع،‌ موفقیت مشتریان ما، اصلی‌ترین ماموریت سیکا ۳۶۵ است.